UNIMAL.cz

www.unimal.cz

Jednoduchý, přehledný, svěží, takhle znělo zadání pro vytvoření nového webu firmy UNIMAL. UNIMAL se zabývá malířskými a lakýrnickými pracemi, stavební údržbou budov a také renovací roubenek.

Nové webové stránky UNIMAL.cz

Web je jednoduchý a přehledný. Není na něm spousta sekcí, spíše jsme se zaměřili na to, aby vše, co na webu je, bylo pro návštěvníka webu přínosné a aby tam nebylo nic zbytečného.

Nové webové stránky UNIMAL.cz

Na webu je speciální sekce galerie, do které lze nahrávat fotografie různých zakázek a také sekce reference, která je s galerií v menší míře propojena. V referencích lze napsat o konkrétní zakázce pár vět, přidat slovo klienta, přidat fotografie s možností propojení s galerií a specialitkou bylo vytvoření překrývajícího slideru, na kterém může návštěvník webu přehledně vidět, jak vypadala zakázka před a jak po dokončení veškerých prací.

Nové webové stránky UNIMAL.cz

Sekce galerie a reference se jednoduše spravují přes administraci webu, která byla individuálně přizpůsobena. Přes administraci se dají přidávat a odebírat obrázky, přidávat, upravovat a odebírat reference anebo sledovat statistiky webu.

Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů Cookies.